5 mitai: vandens filtrai

Yra daug mitų, susijusių su vandens filtrais ir vandens filtravimu. Vandens filtrai, kalbant apie juos, geriausia pasitikėti profesionaliai pagamintos vandens filtravimo ir valymo įrangos galia. Taigi, kalbant apie filtrus, reikėtų žinoti, kad profesionaliai pagaminti vandens valytuvai ir filtravimo įrenginiai turi daug galios.

 

Sistemos

 

Vandens filtravimo sistemos, nuo vandens rezervuarų iki maišytuvų jungiamųjų detalių ir bendrų namų sprendimų, padeda gaminti švarų geriamąjį vandenį pašalindamos teršalus. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame naudoti viso namo vandens filtravimo sistemą, kad visi čiaupai, dušai ir kiti vandentiekio įrenginiai jūsų namuose naudotų tinkamai filtruotą vandenį. Sužinoję, su kuo susiduriate, galite nusipirkti veiksmingą vandens valytuvą, kuris padės filtruoti teršalus. Jei naudosite švarias kojines ar senus marškinėlius, kad išfiltruotumėte matomus vandens nešvarumus, vandens skaidrumas gali padidėti.

 

 

 

Dažnai manoma, kad visi vandens valymo įrenginiai išeikvoja organizmui būtinus mineralus. Nors vandens filtravimas pašalina mineralus, tai neturės neigiamos įtakos jūsų sveikatai, nes daugumą jums reikalingų mineralų galite gauti iš maisto, o ne iš vandens.

 

 

 

Jei nerimaujate, kad į savo mitybą gausite pakankamai mineralų, sutelkite dėmesį į sveiką mitybą ir nesijaudinkite dėl nedidelio filtruoto vandens gėrimo padarinių. Nors tiesa, kad vandens valymas pašalina mineralus, tai neturės įtakos jūsų sveikatai, nes pagrindinis mineralų šaltinis organizme yra maistas, o ne vanduo. Labai svarbu naudoti teisingą valymo technologiją, kad būtų išsaugoti visi esminiai vandenyje esantys mineralai.

 

Mitas #1

 

Tie, kurie bijo atvirkštinio osmoso gryno vandens Atvirkštinio osmoso grynas vanduo dažnai nerimauja, kad vanduo gali išplauti iš jų kūno svarbių mineralų. Jei naudojate atvirkštinio osmoso vandens valymą tose vietose, kur to nereikia, gausite demineralizuotą vandenį, kuris taip pat padidina vandens atliekų kiekį.

 

 

 

Atvirkštinio osmoso problema yra ta, kad atvirkštiniam osmosui sunaudojama 5 kartus daugiau vandens, nei reikia grynam vandeniui pagaminti. Atvirkštinis osmosas – tai valymo sistema, kai vanduo iš čiaupo išleidžiamas per pusiau pralaidžią membraną, paliekant teršalus, kurie keičia vandens skonį, kvapą ir bendrą kokybę. Viso namo atvirkštinio osmoso filtravimo sistemos yra efektyvesnis, bet brangesnis filtravimo būdas, kai naudojamas slėgis, kad pašalintų teršalus, vandens molekules perleidžiant per pusiau pralaidžią membraną.

 

 Mitas #2

 

Atvirkštinio osmoso sistemos paima vandenį iš čiaupo, o tada naudoja slėgį, kad vandens molekulės prasiskverbia pro pusiau pralaidų elementą, visam laikui pašalindamos teršalus ir sumažindamos pavojų, pvz., šviną ir chemines medžiagas. Viso namo anglies filtravimo sistemose naudojama trijų pakopų filtravimo sistema, skirta pašalinti įvairius kenksmingus vandens elementus. Šie produktai dažnai reklamuojami kaip pašalinantys 99,99 % visų vandens teršalų.

 

 

 

Pavyzdžiui, Ultracarb DIY 4 pakopų namų geriamojo vandens filtravimo sistema yra prieinama, tačiau labai efektyvi vandens filtravimo sistema. Nors yra savaime montuojamų filtrų, patartina samdyti profesionalus, kurie sumontuotų geležinį vandens filtrą, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai sumontuotas.

 

 Mitas #3

 

Patvarus anglies filtras gali aprūpinti jūsų šeimą švariu vandeniu daugelį metų. Paprastas, prieinamas ir kokybiškas vandens filtras, kaip TAPP 2, apsaugos jus ir jūsų šeimą nuo dažniausiai pasitaikančių vandens teršalų.

 

 

 

Geležinio vandens filtro pirkimas ilgainiui yra ekonomiškas, nes už kiekvieną vandens buteliuose pirkimą sumokėsite daugiau nei pirkdami geležinį filtrą iš karto. Gana dažnai žmonės mano, kad pirkti filtrą yra brangiau nei pirkti vandenį buteliuose. Yra dvi problemos, kai nėra viso namo filtro, o vandens buteliuose kaina yra tik viena iš jų. Vanduo buteliuose gali būti pigesnis per trumpą laiką, bet iš tikrųjų jis yra daug brangesnis ilgalaikėje perspektyvoje.

 

 Mitas #4

 

Ypatingo dėmesio reikalaujantys vandens filtrai – taip pat dažnai girdimi mitai. Pirmasis paplitęs vandens valymo „pasidaryk pats“ mitas, kuriuo daugelis tiki, yra tai, kad pakanka naminio vandens valymo įrenginio. Daugelis klaidingų nuomonių ir klaidingų nuomonių apie vandens apdorojimą „pasidaryk pats“ yra ne tik klaidingi, bet ir gali pakenkti jūsų sveikatai. Daugelis žmonių mano, kad kalbant apie vandens valymo metodus „pasidaryk pats“, buitinį vandenį dezinfekuoti jodu ar chloru pavyksta.

 

 

 

Pirma, verdant vandenį eikvojama daug energijos, padidėja sąskaitos už energiją, o chloras ir jodas gali būti tiesiog pavojingi jūsų sveikatai. Nors vandens mikrobus naikinate naudodami chlorą ar jodą, dabar susiduriate su iššūkiu pašalinti chlorą ar jodą iš geriamojo vandens dėl galimo pavojaus sveikatai, susijusio su kiekviena chemine medžiaga.

 

 Mitas #5

 

Gamyklos atliekose esantys toksiški organiniai junginiai taip pat gali užteršti vandenį. Vandenyje gali būti daug teršalų ir cheminių medžiagų, kurios gali patekti į jūsų organizmą per nefiltruotą geriamąjį vandenį. Kartais vanduo gali atrodyti pieniškas arba drumstas, nes jame yra mažyčių oro burbuliukų. Oras yra būdus vandenyje, tačiau jam prabėgus per magistralinę, bus labiau pastebima, jei bus pažeista vandens tiekimo žarna arba bus panaudota sugedusi santechnikos detalė. Be išorinių pokyčių, galite pastebėti ir barškėjimą ar barškėjimą iš vidinių vamzdžių. Norėdami patikrinti, ar tai yra problema, užpilkite stikline vandens ir leiskite jam pailsėti: drumstumas turėtų išnykti iš apačios į viršų.

 

 

 

Dezinfekavimo chemikalai, naudojami vandeniui paversti mikrobiologiškai saugiu, gali paveikti vandens skonį ir kvapą, nors daugumos žmonių organizmas pripranta prie kvapo ir skonio po ilgo poveikio. Naudojant netinkamą valymo metodą, pvz., atvirkštinį osmosą (RO), kai TDS yra mažesnis nei 200 ppm, gali būti vartojamas distiliuotas vanduo, o tai yra nesveika.

 

Pabaigai

 

 

Vienas iš paprasčiausių būdų sužinoti apie konkrečius teršalus geriamajame vandenyje – įsigyti išmanųjį daugiafunkcį vandens skaitiklį (čia), kuris padės nustatyti daugiau priemaišų. Štai keletas priemonių, kurios gali padėti užtikrinti švarų geriamąjį vandenį jūsų namuose. Kiekvienoje mūsų bebutelio vandens sistemoje yra 5 pakopų filtravimo procesas, kuris efektyviai pašalina chlorą, nuosėdas ir bakterijas, todėl vanduo tampa švaresnis ir šviežesnis nei bet kada. Plačiau Pribus.lt.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos