Dantų šalinimo procedūra

Dantų šalinimo procedūra atliekama atsižvelgiant į individualią paciento situaciją, dantis pašalinama naudojant specialius instrumentus, nuskausminamuosius, profesionaliai nepažeidžiant aplink esančios dantenos, o dantį pašalinti tenka dėl įvairių priežasčių: esant kariesui, skilimams, lūžiams, dėl netaisyklingo sąkandžio ir kitokių priežasčių. Dantų šalinimo procedūra atliekama kai danties nebeįmanoma pataisyti plombinėmis medžiagomis. Protinio danties šalinimas atliekamas profilaktiniais tikslais, netaisyklingai išdygusius dantis sunkiau išvalyti, ilgainiui kaupiasi apnašos, to pasekoje gali sukelti kariesą, skausmą ir uždegimą.

Susiformavusio, tačiau neišdygusio danties šalinimas atliekamas chirurginiu būdu. Ši procedūra reikalinga, kad vėliau neiškiltų rimtų komplikacijų, nepažeistų šalia esančių dantų šaknų, nesiformuotų uždegimai ir cistos. Po danties vietoje, žandikaulio kaulas atsistato greitai o tuomet galima planuoti trūkstamo danties implantavimą ar kitas atkūrimo procedūras. Pacientų atsiliepimai apie gydytojų odontologų teikiamas paslaugas yra kuo geriausi. Už išsvajotą šypseną, atgaivintą pasitikėjimą, profesionaliai atliktą darbą žodį AČIŪ ištaria daugelis pacientų.

Kaulo bloko persodinimas

Operacija reikalinga, kai žandikaulio kaulas per siauras, kad galima būtų saugiai įsriegti implantą. Operacijos metu padaromi pjūviai dantenose, nuosavo kaulo blokelis yra paimamas iš kitos žandikaulio vietos ir pritvirtinamas ten kur jo trūksta gali būti naudojama ir aukštos kokybės sintetinė medžiaga, kuri atliks tas pačias funkcijas kaip ir kaulas. Dantenos užsiuvamos, o kaulas prigyja nuo 5- 9 mėnesių.

Kaulo regeneracija

Esant nedideliems kaulo defektams, kai reikia užpildyti kaulą, norint įsriegti implantą, dantenose padaromas pjūvis, ir tą vietą užpildoma medžiaga, vadinama kaulo pakaitalu ir dantenos vėl užsiuvamos. Po kelių savaičių kaulo pakaitalas pasidaro tvirtas ir lieka tarsi nuosavas dantis. Ši procedūra gali būti atliekama prieš implantaciją ir jos metu, prieš tai įvertinus paciento individualią situaciją.

Dantų plombavimas

Esant nedideliam danties pažeidimui gali užtekti nedidelės intervencijos. Dantų plombavimo metu atstomas ne tik estetinis danties vaizdas, bet atkuriama taisyklinga kramtymo funkcija, sustabdomas ėduonies plitimas, užkertamas kelias mikroorganizmams daugintis. Šiuolaikinis dantų plombavimas atliekamas su naujausia medicine įranga, be skausmo.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos