Ileidžiamieji žibintai: 5 privalumai

Įleidžiamieji šviestuvai, valdomi reguliatoriais arba išmaniųjų namų technologija, gali suteikti aplinkos, darbo ar akcentinį apšvietimą beveik bet kurioje patalpoje ar erdvėje. Įleidžiami LED šviestuvai gali apšviesti jūsų kambarį aplinkos apšvietimu arba suteikti akcentinį apšvietimą ypatingoms jūsų gyvenamosios erdvės nišoms. Nepriklausomai nuo to, ar atnaujinate kambarį įleidžiamais šviestuvais, ar keičiate esamus šviestuvus, įleidžiami LED šviestuvai turi 8 reikšmingus pranašumus, palyginti su kitais šviestuvais.

Pranašumai prieš kitus šviestuvus

    

Geriausiai žinomas ir plačiausiai pripažintas įleidžiamo apšvietimo pranašumas yra tas, kad tokio tipo apšvietimas gali padaryti bet kurį kambarį didesnį. Kitas didelis privalumas, kurį gaunate įrengę įleidžiamus šviestuvus, yra ryški, sutelkta šviesa, kurią galite naudoti kaip bendro kambario dizaino dalį.

    

Įleidžiamas apšvietimas yra įvairių apdailos ir angų, o tinkamai pasirinkus net ir diskretiškiausią lubų šviestuvą gali atrodyti apgalvotai ir rafinuotai. Turėdami daugybę šviestuvų, įleidžiamų LED prožektorių pasirinkimas tikrai jus patiks, ypač jei ieškote saugaus, universalaus ir patvaraus apšvietimo. Vienas iš populiarių šviestuvų, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti, yra įleidžiamas apšvietimas, lanksti technologija, kuri puikiai tinka kai kurioms programoms, bet ne taip gerai kitoms.

    

Kadangi netvarka dažniausiai yra nepageidautina, įleidžiami šviestuvai gali būti puikus sprendimas, nes jie neužima daug papildomos vietos kambaryje ir gali tilpti į sienas, lubas ir net grindis. Paprastas faktas, kad šviestuvai įmontuoti tiesiai į lubas, daro juos efektyviu sprendimu bet kurioje patalpoje ar zonoje su ribotu apšvietimu.

    

Jei naudojate itin plonus įleidžiamus šviestuvus didelėse arba atviro plano patalpose, LED paviršiniai šviestuvai gali būti atšiaurūs, kai žiūrite pro lubas. Šio tipo LED apšvietimo trūkumas yra tas, kad jie gali sukelti nepageidaujamą akinimą, nes objektyvas yra viename lygyje su lubų paviršiumi.

 

Objektyvas lygiagrečiai grindims sukuria jaukią aplinką

    

Nukreipę pritemdomą šviestuvą žemyn, o objektyvas lygiagrečiai grindims, sumažina akinimą, ypač jei sėdimoji vieta kambaryje yra nukreipta į lubų nuolydį. Pritemdomų šviestuvų naudojimo priežastis yra ta, kad jie gali būti nukreipti žemyn, o ne sekti lubų kampus, kaip stovintys šviestuvai.

    

Šiuolaikinės LED lempos gali transformuoti patalpas, sukurdamos visiškai skirtingus pojūčius skirtingiems tikslams. Kadangi žemos įtampos LED šviestuvuose naudojami tie patys laidai kaip ir garso garsiakalbiams, juos lengviau integruoti į vieną elektroninių komponentų ekosistemą, kuri kartu pagerina namų atmosferą.

    

Lyginant su tradicinėmis kaitrinėmis lemputėmis, kurių siūlas yra plonesnis ir kurių tarnavimo laikas yra trumpesnis, LED lemputės yra efektyvesnės, ekologiškesnės ir pranoksta visas kitas galimybes. LED apšvietimui veikti sunaudojama maždaug 85 % mažiau energijos nei kaitrinėms lempoms ir 30 % mažiau energijos nei kompaktinėms fluorescencinėms lempoms. LED lemputės ne tik sunaudoja daug mažiau energijos, bet ir sumažina elektros lempučių, kurios patenka į mūsų sąvartynus, kiekį ir jose nėra kenksmingų cheminių medžiagų.

    

LED apatiniai šviestuvai dažnai kainuoja šiek tiek daugiau nei įprasti įleidžiami apatiniai šviestuvai, tačiau dėl sutaupytų energijos sąnaudų jie ilgainiui yra gera vertė. Be to, šiais privalumais galima mėgautis namuose su labai protingu biudžetu, nes įleidžiami šviestuvai nėra tokie brangūs, kaip žmonės galvoja.

 

LED šviestuvai

    

Jei ketinate masiškai pertvarkyti apšvietimą, pavyzdžiui, bet kurią patalpą paversti LED šviestuvais, tikrai galite pridėti vertės savo namams, nes daugelis būstą pirkėjų ieško pažangių ir energiją taupančių sprendimų, pavyzdžiui, įleidžiamo apšvietimo. Įvairių namų patalpų šviestuvų atnaujinimas gali turėti didelės įtakos apšvietimo lygiui, apšvietimo tipui ir išvaizdai. Galite pamatyti, kokia yra LED apšvietimo įvairovė ir kaip kai kurie iš šių pokyčių iš tikrųjų gali paveikti ne tik jūsų namų atmosferą, bet ir bet kurios patalpos funkcionalumą.

    

Jei standartinį lubinį šviestuvą keičiate įleidžiamu kanistriniu šviestuvu, tas pats sieninis jungiklis gali valdyti naują šviesą. Įleidžiamų šviestuvų laidai yra labai panašūs į bet kokio lubų šviestuvo laidų sujungimą, tačiau montuojant šviesos rėmą tarp lubų sijų gali prireikti paprastų dailidės darbų. Tinkamai sumontuoti įleidžiami šviestuvai retai reikalauja priežiūros, nors, kaip ir bet kurios lempos, lempučių lizdai gali susidėvėti arba sugesti, o kabelių jungtys gali atsilaisvinti ir juos reikia prijungti iš naujo.

    

Kadangi norint visiškai apšviesti kambarį kartais reikia daug įleidžiamų šviestuvų, tradiciniai įleidžiami kaitriniai šviestuvai gali generuoti daug šilumos, todėl vasarą padidėja vėsinimo išlaidos. Su izoliacija suderinamų įleidžiamų šviestuvų buvimas reiškia, kad įrenginio korpusas gali būti montuojamas tiesiogiai su izoliacija jūsų namų lubose arba palėpėje. Įleidžiamų šviestuvų suteikiama diskretiška ir tiesioginė šviesa idealiai tinka kulinarinėms sritims, kur reikia stiprios šviesos tokiose vietose kaip prekystaliai, salelės, viryklės.

 

Kambariai atrodo didesni

    

Patys šviestuvai gerai veikia tais atvejais, kai norite apšviesti kambario kraštus, pvz., virtuvės spintelių sandarinimas. Per pastaruosius 10 metų įleidžiamas apšvietimas tapo labai populiarus, nes dėl jo kambariai atrodo didesni, nei yra iš tikrųjų, todėl jie taip dažnai naudojami komercinėse erdvėse (viešbučiuose, restoranuose, baruose, kino teatruose ir kt.). Pirkdami įleidžiamus šviestuvus galite pastebėti, kad ant jų yra užrašas „senieji darbai“ arba „nauji darbai“, nurodant, ar jie bus naudojami naujai statybai ar esamų lubų modernizavimui. Waffle LED šviestuvams reikia tik vidutiniškai 2 colių laisvos montavimo vietos, todėl jie idealiai tinka bet kokiam renovacijai, spintos apšvietimui, rūsiuose, kuriuose yra mažai vietos, ir bet kurioje patalpoje, kur reikalingi silpno apšvietimo sprendimai.

 

Pabaigai

    

Daugelis LED šviestuvų gali dinamiškai keisti spalvas arba turi reguliuojamą baltą šviesą, kuri visą dieną imituoja natūralią saulės šviesos spalvą, o tai įrodyta, kad pagerina sveikatą ir gerovę. Šiuolaikiniai LED apšvietimo gaminiai padarė didelę įtaką mūsų apšvietimo naudojimui – nuo ​​pirminio apšvietimo sprendimo iki gyvybiškai svarbio technologinio namų funkcijos ir dizaino aspekto. Plačiau elempos.lt.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos