Ką būtina žinoti renkantis vestuvinius žiedus?

Vestuvinis žiedas – itin svarbus simbolis vienai iš svarbiausių mūsų gyvenimo dienų. Ši detalė bus ta kuri simbolizuos amžiną vyro ir žmonos meilę ateinančius dešimtmečius ir bus stiprus to signalas ne tik mums patiems, tačiau ir aplinkiniams.

Vis dėl to, pasirinko vestuviniams žiedams yra tikra begalybė, todėl sprendžiant tai ką pasirinksime reikėtų atidumo ir atsakingumo. Kiek vėliau, žinoma, galima bus pereiti ir prie pačių rūbų kur vyriški kostiumai ir vestuvinės suknelės taip pat prisidės prie mūsų ypatingos šventės.

Visgi, šis straipsnis yra būtent apie vestuvinius žiedus. Daugelių porų vis dar nėra aišku pagal kokius principus reikėtų rinktis juos, todėl su šiuo tikslu ir paruošėme šią informaciją.

Pasitarkite iš anksto

Sprendimą dėl to kokius žiedus pirksite geriau yra priimti kartu su savo antrąja puse. Nuspręskite iš karto ar rinksitės vienodo tipo žiedus ar skirtingus, jeigu esate skirtingų estetinių skonio žmonės ar tiesiog norite savitumo.

Svarbiausia žinoma, neprašauti ir pasirinkti tokius žiedus, kurie puikiai derėtų tarpusavyje. Tai gali būt paprasti auksiniai žiedai, su deimantais, briliantais ir t.t. Pasižvalgykite internetinėse parduotuvėse dar prieš žengiant pas tikrą juvelyrą. Tokiu būdu tikrai neapsisuka galva nuo skirtingų formų ir spalvų žiedų.

Numatykite kiek išleisite

Kelių šimtų eurų kainą už žiedą – įprastas dalykas juvelyrikos parduotuvėse. Todėl nenorėdami išleisti daugiau pinigų nei numatėte, iš karto nustatykite akivaizdų biudžetą kurį sau leisite išleisti vestuviniams žiedams.

Pagal tai bus žymiai lengviau pasirinkti žiedų modelius ir žinoma, vėlgi, nepasimesti tarp juvelyrikos gausybės kurios tikrai bus daug ir už įvairias sumas.

Pagalvokite apie derinimą su sužadėtuvių žiedu

Nors to daryti nebūtina, nemažai porų ryžtasi derinti savo sužadėtuvių žiedą su vestuviniu. Pasak ekspertų čia griežtų derinimo taisyklių nėra, tačiau patartina atkreipti dėmesį į jau turimo žiedo formas.

Kai kurie sužadėtuvių žiedai būna itin griežtų formų su deimantais ar briliantais ir visai netradicinių formų. Tokiu atveju kur kas geriau rinktis paprastos išvaizdos auksinį vestuvinį žiedą galintį puikiai prisiderinti net ir prie visiškai neįprasto dizaino.
Geriau kuo anksčiau

Tam, kad nereikėtų vargti ir skubėti po parduotuves kuomet artėja ta ilgai laukta diena, itin geras patarimas būtų viską kaip įmanoma anksčiau susitvarkyti, įskaitant ir vestuvinio žiedo įsigijimą. Galbūt tas žiedas kuris jūsų žmonai itin patiks, paprasčiausiai sunkiai derės prie rūbų ir tiesiog prastai žiūrėsis bendram vaizde.

Kliūčių gali atsirasti įvairiausių, todėl geriau pradėti visus įsigijimo žingsnius kaip įmanoma anksčiau, tam, kad užtektinai būtų laiko viskam.

Apsispręskite dėl metalo

Vestuviniai žiedai paprastai yra gaminami iš skirtingo tipo ir spalvų metalo, taigi čia reikėtų tinkamai apsispręsti dėl to kokios rūšies žiedą jūs pasirinksite. Čia beveik garantuotai bus nesutarimų iš abiejų pusių – skirtingos kainos, dizainai, išvaizda ir t.t.

Patartina per daug nespausti partnerio dėl to, kodėl būtent jūsų pasirinktas žiedas yra geresnis negu jos ar jo. Kadangi vestuviniai žiedai turi atspindėti dviejų žmonių sąjungą ir jų abiejų asmenybes, šiuo atveju yra būtina rasti kompromisą, kad abiems būtų gerai.

Pabaigai

Šiame straipsnyje pateikėme keletą patarimų kaip išsirinkti vestuvių žiedą. Svarbiausia – pasilikti šiam dalykui pakankamai laiko, numatyti biudžetą, na ir žinoma, užtikrinti jog žiedas patinka abiems pusėms.

Paruošta pagal vestuviupartneris.lt informaciją.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos