Kaip išmokti daryti manikiūrą su nagų freza?

Moteriai manikiūras yra nagų priežiūros ir stiliaus menas, kurį lengva išmokti dažnai praktikuojantis. Profesionalūs įrankiai taip pat yra nepakeičiami – jei su jais išmoksite elgtis, jie suteiks optimalų rezultatą. Moterims, kurios niekada nėra išbandžiusios manikiūro namie ar ilgalaikio nagų lakavimo formų, iš pradžių gali kilti daug abejonių, kaip namuose pasidaryti manikiūrą, kad jis būtų toks gražus ir patvarus, kaip ir atliktas profesionalų. Tačiau mes primygtinai raginame išbandyti, nes tai yra daug lengviau, nei atrodo.

Kaip atlikti manikiūrą namuose?
Manikiūras naudojant nagų frezą yra moderni profesionali technika. Pagrindiniai privalumai yra darbo efektyvumas ir tikslumas. Prietaisu kuo kruopščiau pašalinate odelę, o po procedūros oda vėl lėtai atauga, todėl procedūra atliekama kas 3-4 savaites. Šis metodas taip pat yra saugus, nes jame nenaudojami pjovimo priedai, todėl nėra galimybės susižeisti.

Naudojimui namuose tinka nagų freza, kurios galia yra 1500–5000 aps./min. Be to, ji yra lengva ir neužima daug vietos. Profesionaliam naudojimui geriau rinktis galingesnį nei 30 000 – 40 000 aps / min prietaisą, kad sutaupytumėte laiko atliekant procedūras. Visada galite nusipirkti nagų frezą internetu.

Manikiūro atlikto naudojant nagų frezą privalumai:
• Suteikia daug geresnį rezultatą nei tradiciniai manikiūro įrankiai.

• Rekomenduojama net ir labai sausai odai, taip pat puikiai tinka tiems, kurių
odelės greitai auga. Procedūra lėtina odelių augimą, dėl to manikiūro nereikia daryti dažnai.

• Nagai tampa lygūs ir blizgūs, greičiau atauga.

Nagų frezos antgaliai skiriasi ne tik forma, bet ir medžiaga iš kurios jie pagaminti: deimantas, keramika, silicio karbidas, silikonas, silicio karbidas, medvilnė. Tiems, kurie bando atlikti tai tik namuose, geriausia rinktis keramiką.

Tačiau norint, kad jo rezultatas tikrai sužavėtų, turite suprasti kiekvieno antgalio paskirtį ir žinoti, kaip veikia nagų freza.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos