Kaip išsirinkti geriausią nuomojamą automobilį atostogoms?

Dėl daugybės transporto priemonių klasifikacijų ir galimų papildomų priedų išsirinkti geriausią nuomojamą automobilį atostogoms gali būti sunkiau, nei jūs manote.

Norėdami padėti, straipsnyje pateikta instrukcija, kurioje paaiškinta, į ką turite atsižvelgti prieš priimdami sprendimą bei pasirinkdami trumpalaikę ar ilgalaikę automobilių nuomą.

Nuomojamo automobilio dydžio vadovas

Pirmiausia, prieš priimdami sprendimą, turėtumėte susipažinti su nuomojamų automobilių dydžiu ir savybėmis. Automobilių nuomos bendrovės nuomoja savo transporto priemones pagal kategorijas, o ne markę ir modelį.

Nors kai kurios nuomos bendrovės savo transporto priemones skirsto skirtingai, visada reikia atsižvelgti į pateikiamas dažniausiai naudojamas kategorijas ir funkcijas.

Kiek žmonių atostogauja?

Dabar, kai susipažinote su nuomojamų automobilių dydžiais ir savybėmis, turite apsvarstyti, kiek žmonių atostogaus. Be to, atsižvelgdami į vietų skaičių, kurį turėsite skirti keleiviams, turėsite pagalvoti ir apie jų bagažą bei vietą, kurią turėsite gabenti.

Todėl prieš pasirinkdami išsinuomotą automobilį turėsite paklausti visų atostogaujančių, kiek daiktų jie nori atsinešti. Tada turėsite apsvarstyti, ar viskas gali tilpti į norimo išsinuomoti automobilio bagažinę. Paprastai nuomojamų automobilių kompanijų nurodytas lagamino talpa neįtraukia didelių gabaritų daiktus ar įrangą.

Kokio tipo atostogoms ruošiatės?

Be keliautojų skaičiaus, atostogų tipas turėtų turėti įtakos jūsų išsinuomotam automobiliui. Pateikiame keturis įprastus atostogų tipus ir pasiūlymus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis kiekvienam iš jų išsinuomotą automobilį:

  • Miesto pertrauka – romantiško poilsio metu atostogaujančios poros dažnai teikia pirmenybę miesto atostogoms, todėl dažnai geriausiai tinka mažesni automobiliai su mažiau vietų. Maži automobiliai taip pat idealiai tinka įsitaisyti ankštose vietose, o tai taps svarbesniu faktoriumi, jei padarysite miesto pertrauką Europoje. Panašiai ir mažesni automobiliai yra ekonomiškesni degalų sąnaudų atžvilgiu, o tai vėl taps svarbesniu veiksniu Europoje, kur miesto eismas dažnai būna perpildytas ir kuro kainos yra aukštos.
  • Paplūdimys – daugeliui kabrioletas ar visureigis yra populiarus pasirinkimas atostogaujant paplūdimyje. Tačiau daugumoje kabrioletų bagažo vieta yra ribota, todėl tai dažnai yra nepraktiškas sprendimas. Tai taip pat gali sukelti problemų dėl jūsų nuomojamo automobilio draudimo, jei važiuodami sugadinsite transporto priemonę.
  • Slidinėjimas – dėl bagažo, kurį reikia gabenti atostogaujant slidėmis, daugybė pasirinks išsinuomoti visureigio transporto priemonę. Nors šio tipo transporto priemonės yra tinkamiausios, vis tiek gali tekti sumokėti už priedus.
  • Šeimos atostogos – norint atostogauti šeimos kelionėje, jums reikės automobilio, kuriame būtų daug vietos bagažui ir pakankamai vietos kojoms patogiai kelionei. Todėl galite apsvarstyti galimybę išsinuomoti automobilį viso dydžio SUV kategorijoje. Be to, jei turite vaikų, galite pajusti poreikį pridėti papildomų priedų, tokių kaip vaikiškos kėdutės ir DVD grotuvas, kad įsitikintumėte, jog jie yra saugūs ir džiaugiasi. Tačiau pridedant tokio pobūdžio priedus gali būti brangu ir galite sutaupyti nemažą sumą, jei pasirūpinsite atsinešti savo.

Saugokitės apribojimų

Rinkdamiesi nuomojamą automobilį ir prieš pasirašydami nuomos sutartį įsitikinkite, kad žinote, kokie yra apribojimai (jei tokių yra). Tarp bendrų automobilių nuomos bendrovių nustatytų apribojimų yra, kas gali vairuoti automobilį, kur ir kaip toli.

Net jei jūsų nuomos kompanija siūlo „neribotą ridą“, galite važiuoti tik valstybėje, kurioje nuomojate savo transporto priemonę.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme kokį yra geriausią automobilį pasirinkti atostogoms kaip mieste, taip ir už jo. Vadovaudamiesi šiais patarimais, Jūs pasirinksite praktiškiausią variantą, kuris nenuvils Jūsų visos kelionės metu.

Medžiaga yra parengta, vadovaujantis sitandgo.lt informacija.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos