Kaip pasirinkti sutarčių valdymo sistemą?

Tenka pripažinti, kad ne visos įmonės yra linkusios pasinaudoti proga savo versle naudotis inovacijų teikiamais privalumais. Taip nutinka dėl kelių priežasčių: manoma, kad įvairių automatizuotų sistemų diegimas yra labai brangus; manoma, jog privaloma keisti visą esamą sistemą.

Tačiau tai ne visai teisingas požiūris ir šį mitą tuojau pat paneigsime. Iš tiesų projektų valdymo sistemų yra pačių įvairiausių, kurios yra skirtos skirtingiems verslo procesams. Ką daryti, jeigu įmonei nereikalinga plataus spektro verslo valdymui skirta sistema, o tarkime tik sutartims valdyti? Visuomet galima pritaikyti atskiras, atitinkamiems projektams valdyti skirtas sistemas, pavyzdžiui, sutarčių valdymui https://www.terraproject.lt/sutarciu-valdymas, tik klausimas, kaip pasirinkti?

Šis uždavinys gali pasirodyti nelengvas, todėl  prieš pasirenkant sutarčių valdymo sistemą, visų pirma, reikia aiškiai suformuluoti lūkesčius ir reikalavimus teikėjui. Didžiausias dėmesys turėtų būti skirtas šių aspektų aptarimui ir technologiniam jų įgyvendinimui. Nuo to dažnai priklauso tiekėjo pasirinkimas, kuris vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl rekomenduojama vadovautis rekomendacijomis ir kitų įmonių patirtimi.

Labai svarbu, kad pasirinktoji sutarčių valdymo sistema galėtų sąveikauti su kitomis versle naudojamomis sistemomis ir programomis. Ne mažiau svarbu, kad sistema būtų saugi, turėtų nuotolinę prieigą.

Dažniausiai keliami lūkesčiai sutarčių valdymo sistemoms yra sutarčių informacijos – sutarčių tipų, stadijų, atsakingų asmenų už sutartis valdymas. Taip pat tokios funkcijos, kaip prekių rezervacija projektams, sutarčių dokumentų valdymas ir kt. Remiantis individualiais poreikiais ir tiekėjo siūlomomis galimybės nesudėtingai išsirinksite savo poreikius atitinkantį sutarčių valdymo modulį.

Kitaip sakant tokia projekto valdymui skirta sistema turi pagerinti sutarčių sąlygų įgyvendinimą, didinant darbuotojų produktyvumą bei mažinant bendrąsias veiklos sąnaudas. Tik nuoseklus poreikių įgyvendinimas leidžia turėti ne tiesiog programą, o daugybę privalumų turintį, veiklos procesus palengvinantį įrankį.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos