Kokia turi būti patogi sportinė apranga?

Sportinės aprangos pasirinkimas neretai priklauso nuo sporto šakos, rūšies ir taip pat asmeninių pomėgių. Vieniems patinka vienokia, kitiems – kitokia sportinė apranga, todėl kiekvienas renkasi pagal save. Tačiau dėl vieno tikrai sutiks visi, kad sportinė apranga turi būti patogi, nevaržanti judesių ir kokybiško audinio. Labai svarbu, kad audinys kvėpuotų, o rūbas būtų ne tik gražus. Geriausia rinktis sintetinio audinio, kadangi jame mažiausia tikimybė daugintis bakterijoms.

Tas pats galioja ir sportiniams bateliams, juos būtina rinktis pagal tai, ką sportuojate. Jeigu bėgiojate, jums būtini būtent bėgimui skirti bateliai, jie tikrai stipriai skiriasi nuo sportuoti salėje skirtų batelių. Arba rinktis universalius, kurie tiktų skirtingiems atvejams. Avalynė bet kuriuo atveju turi būti patogi, lengva, lanksti, kad koja kvėpuotų, o svarbiausia – bateliai turi idealiai atitikti jūsų dydį.

Kalbant apie aprangą, jos pasirinkimas taip pat priklauso nuo to, kur sportuojate – treniruoklių salėje ar lauke. Lankote grupines treniruotes, tenisą, o gal šokius. Nepriklausomai, kokio tipo aprangą renkatės, ar tai būtų tamprės, sportinės kelnės ar šortai, apranga neturi varžyti judesių. Tiesa, sportuojant lauke, vėsesniam orui geriausia turėti neperpučiamus (termo) rūbus. O apskritai audinys turi puikiai sugerti ir išgarinti drėgmę, kad kuo mažiau drėgmė kauptųsi po rūbais.

Svarbiausia patogumas ir funkcionalumas, todėl vertėtų neužmiršti ir apatinio trikotažo. Šiandien galime rasti specialiai sportui skirtus apatinius tiek moterims, tiek vyrams. Moterims ypatingai aktualu dėvėti sportinę liemenėlę, su kuria sportuoti yra žymiai patogiau.

Tuo tarpu spalvos ir dizainas – tik kiekvieno individualus pasirinkimas, nes kaip sakoma, skonis draugų neturi. Šiuo metu galime pastebėti, kad sportinėje aprangoje dominuoja nemažai ryškių detalių, o pati apranga stilinga ir originali.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos