Kokie yra populiariausi verslo ataskaitų įrankiai?

Kodėl yra svarbu sudarinėti ataskaitas? Ataskaitos mums parodo rodiklius, kuriuos mes pasiekiame darydami tam tikrus procesus ir tuo pačiu nukreipia mūsų dėmesį į dar didesnę darbo optimizaciją ar tikslų siekimą. Taip pat ataskaitos puikus būdas sužinoti apie jūsų verslo pasiektus rezultatus, juos įvertinti ir ieškoti sprendimų kur ką pagerinti. Tokiu atveju, galime sakyti, jog ataskaitų svarba įmonėje yra tikrai naudinga, nes iš jų galime nuspręsti kaip mūsų verslui sekasi vystytis.

Šiai dienai rinkoje turime nemažai įrankių palankių ataskaitoms sudaryti. Šių metu išreitinguota kaip populiariausia yra Microsoft Power BI.

„Power BI“ yra „Microsoft“ verslo analizės įrankis. Ja siekiama suteikti interaktyvių vizualizacijų ir verslo žvalgybos galimybių su pakankamai paprasta sąsaja, kad galutiniai vartotojai galėtų kurti savo ataskaitas ir ataskaitų sritis. Ši sistema sukurta taip, kad būtų paprasta ir lengva išmoksti atskleidžiant lentelių modelių galią ir lankstumą. Kolkas vartotojų atsiliepimai tik geriausi ir pasisakoma, kad atnešė labai daug naudos.

Power BI yra viena iš saugiausių įrankių jūsų versle. Dėl didelio duomenų kiekio, ja saugu dalintis su savo komanda ir taip pat šia platforma yra užtikrinamas aukštas duomenų saugumo lygis, kuris tikrai apsaugos, jog jūsų duomenys nepasklistų už įmonės ribų.

Pagrindinis šios platformos tikslas yra jums padėti kuo daugiau sumažinti laiko ir žmogiškųjų išteklių kaštus, analizuojant duomenis, pateikiant ataskaitas ar atliekant prognozes. Tai kaip pagalbinis įrankis, kuris leis jums pasiekti geriausius rezultatus. Ši modulinė sistema užtikrina, kad darbai vyks greičiau ir profesionaliau, taip pat svarbiausias aspektas, kad sistema užtikrina duomenų saugumą. Tad norint optimizuoti daro kokybę, verta investuoti į tokius įrankius kaip šį platforma.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos