Kur pirkti kokybišką maistą katėms?

Kačių prijaukinimas gyventi namuose iš esmės pakeitė katės išvaizdą ir pobūdį, bet ne jos kūno struktūrą. Aštrūs dantys, trumpas virškinimo traktas ir padidėjęs rūgštingumas skrandyje yra pritaikyti mėsos maisto įsisavinimui.

Tačiau rinkoje dažnai galite rasti pramoninių racionų, pagrįstų kviečių, kukurūzų ir kitų grūdų produktais, kurie visiškai neatitinka gyvūnų fiziologijos, todėl nėra virškinami pagal poreikį. Jei katė tokį maistą valgo ilgai, tada reguliariai gauna perteklinį kiekį tuščių kalorijų, kurios lengvai kaupiasi riebaluose. Laikui bėgant tai sukelia organizmo sutrikimus ir lėtinių ligų vystymąsi.

Geras kokybiškas sausas kačių maistas yra tas kuriame yra minimalus kiekis angliavandenių. Rinkitės maistą, kuriame nėra grūdų arba tik minimalus jų kiekis. Patartina, kad sudėtyje būtų ankštinių augalų, taip pat daržovės, tinka ir nesaldūs vaisiai, uogas ir žolelės kaip vitaminų ir skaidulų šaltinis.

Katės gerai absorbuoja tik iš gyvūninių produktų gaunamas riebalų rūgštis: žolėdžių mėsą, paukštieną ir žuvį. Todėl visada patikrinkite, ar sudėtyje yra gyvūninių riebalų.
Tačiau technologiškai neįmanoma naudoti tik šviežios mėsos ingredientų, nes juose yra per daug vandens, todėl visi gamintojai į juos prideda dehidratuotų ingredientų, kurie savo kokybe ne ką prastesni už šviežius. Maisto, skirto katėms, sudėtyje geriau vengti mėsos arba kaulų miltų: tai yra labai perdirbti produktai, kuriuose naudingumo lieka nedaug.

Pastaruoju metu atsirado vis daugiau internetinių naminių gyvūnėlių maisto parduotuvių, siūlančių platų maisto asortimentą žemomis kainomis. Viena vertus, tai yra patogu, nes asmeninis laikas nėra švaistomas. Kita vertus, yra galimybė įsigyti nekokybišką produktą.

Todėl reikėtų vengti pirkti maistą prekybos centruose ir neaiškiose internetinėse parduotuvėse. Pirkite maistą tik veterinarijos vaistinėse, kur galite gauti išsamią konsultaciją. Beveik visos veterinarijos vaistinės turi ir savo internetines parduotuves.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos