LED žibintų ieškojimą palengvina poreikių žinojimas

Geras matomumas kelyje yra itin svarbus. Svarbu ne tik gerai matyti kelią, bet ir būti matomiems. Ir šiuo atveju svarbu, kad būtų pasirūpinta, kad auto LED žibintai būtų ryškūs ne tik priekyje, bet ir automobilio gale.

 

Automobilių žibintai šiais laikais itin įvairūs, o ir jų pasirinkimas labai platus. Ir jeigu apšvietimo vis dar per maža – sukurti ir papildomi LED žibintai automobiliams. Dažniausiai ir yra orentuojamasi į automobilio priekį ir geresni žibintai renkami būtent priekinei automobilio daliai, o galines lempas pasirenkame paprastesnes.

 

Visgi labai svarbu, kad kiti eismo dalyviai Jus matytų ir iš galo, todėl turėtumėte užtikrinti, kad galiniai automobilio žibintai funkcionuoja taip, kaip turėtų. Galiniai LED žibintai gali būti įvairūs, jų pasirinkimas labai platus. Galiniai žibintai susideda iš apšvietimo sistemų bloko, kuris diegiamas galinėje automobilio dalyje ir visuomet kartu. Šiandien, trys stabdžių žibintai yra privalomi. Nepaisant to, kad galiniai žibintai labai priklauso nuo modelio, jų kainos yra gana nedidelės. Galinių žibintų mazgas yra labai populiarus susidarant individualų dizainą. Rinkoje siūlomi ir specialiūs žibintai, kad automobiliui būtų suteikiama sportiškesnė ir individualesnė išvaizda.

 

Į galinį apšvietimą diegiami šie žibintai:

  • atbulinė lemputė;
  • stabdžių žibintai;
  • posūkių žibintai;
  • galiniai gabaritiniai žibintai;
  • galiniai rūko žibintai.

 

Visuomet apsipirkimą palengvina ir pagreitina žinojimas, kokie jūsų poreikiai ir kokių LED žibintų reikia jūsų automobiliui. Jeigu nežinote, kokį sprendimą priimti – www.jubana.lt specialistai pakonsultuos jus visais klausimais ir padės išsirinkti geriausią variantą.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos