Registruojant UAB, nebus reikalingas didžiulis kapitalas

parduodamos uabNorint įsteigti bendrovę, tikrai nereikia turėti didžiulio kapitalo. UAB pasirinkimas yra vienas dažniausių, tačiau pastebima, kad dažnai daroma nemažai klaidų. Jas ypač daro entuziastingai nusiteikę verslo naujokai. Jie išleidžia gana solidžias pinigų sumas tam, kad tiesiog įregistruotų UAB ir viskas. Pabrėžtina, kad toks išlaidavimas niekur neveda – tai nereikalingos išlaidos, kurias šiuo metu sumažinti yra labai lengva. Finansų ekspertai rekomenduoja bent jau minimaliai pasidomėti įmonių registravimo kainomis bei tvarka. Ypač naudinga būtų kreiptis į profesionalus, kurie ne tik siūlo teisines paslaugas, bet taip pat siūlo ir įmonių įsigijimo galimybę iš karto.

Perkant įmonę iš tam tikrų asmenų, galima matyti, jog laiko sutaupoma labai daug. Pavyzdžiui, perkant UAB, visa pirkimo procedūra gali trukti vos porą valandų ar net dar greičiau. Žinoma, daug ką lemia ir pirkimo laikas – natūralu, kad pirkimas savaitgaliais bus neįmanomas ir teks laukti sekančios darbo dienos.

Būtina suprasti, kad Lietuvoje yra labai daug paslaugų teikėjų, kurie siūlo būtent su įmonių registravimo ir įsigijimu susijusias paslaugas. Geriausia tai, kad tokie paslaugų teikėjai turi užregistravę nemažai juridinių asmenų, kuriuos parduoda. Jums tereikia tik išsirinkti norimą įmonę iš siūlomo sąrašo ir pirkimo procedūra bus atliekama labai greitai. Kainos atžvilgiu, toks pasirinkimas yra idealiausias. Pavyzdžiui, registruodami UAB jūs susidursite su įvairiais biurokratiniai iššūkiais, o juos įveikti, neturint pakankamai žinių, nėra lengva. Ką jau kalbėti apie įstatinius kapitalus. Perkant įmonę iš minėtų paslaugų tiekėjų, viskas tampa dar paprasčiau ir aišku – daug pigiau. Jūs gaunate įmonę dar tą pačią daro dieną, o jos kaina siekia viso labo kelis šimtus. Klaba eina apie uždarąsias akcines bendroves, tačiau ir kitiems juridiniams statusams taikomos panašios kainos.

Parduodamos UAB gali būti pasirenkamos pagal kainas arba tiesiog iš siūlomo sąrašo. Kai kurios įmonės taiko vienodas kainas visoms parduodamos uždarosioms akcinėms bendrovėms, nepaisant to koks pavadinimas yra. Tad, norint apsieiti be išlaidavimo, kuris nereikalingas, siūloma labiau pasidomėti tokių paslaugų teikėjų siūlomais privalumais.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos