Vėdinimo sprendimai kokybiškam darbui ofise

Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos ir įtaisai turi užtikrinti reikiamus parametrus, oro grynumą bei jo mainus. Biurų patalpos paprastai patiria šilumos prieaugį dėl didelio žmonių skaičiaus patalpoje vienu metu. Ofise darbuotojų komfortas gali būti užtikrinamas įrengiant kokybišką vėdinimo sistemą.

Kondicionierių paskirtis ne tik užtikrinti reikiamą vėdinamojo oro kiekį, bet ir užtikrinti tinkamą jo pasiskirstymą, kad būtų užtikrintas geras oro pasiskirstymas visoje patalpoje. Teisingas vėdinimo sprendimo užtikrina ne tik patalpos vėdinimą, bet ir mažina šilumos ir drėgmės prieaugį, taip pat valu dulkėmis arba dujomis užterštą orą tol, kol pasiekiama leistina jų koncentracija ore. Todėl labai svarbu ne tik pasirinkti, bet ir teisingai sureguliuoti kondicionierių pagal biuro tipą.

Didžiausias vėdinimo sistemų privalumas yra galimybė pūsti didelį oro kiekį žemesnėje nei patalpos temperatūroje, nesukeliant diskomforto dirbantiems žmonėms ir svečiams. Siekiant neutralizuoti šilto oro palaikymą viršutinėje patalpos dalyje, oro įleidimo angos kondicionieriuje gali būti su kryptinėmis mentelėmis, kurios leidžia orą tiekti net 4 kryptimis. Stačiakampių kondicionierių su 360 laipsn. Kampu judančiais ašmenimis privalumas yra tas, kad jis gali lengvai prisitaikyti prie individualių vartotojų pageidavimų, laisvai formuojant oro srautą.

Oro kondicionieriai gali ne tik atgaivinti karštą vasaros dieną, bet ir žymiai pagerinti patalpų oro kokybę ir sukurti sveikesnę atmosferą. Taip yra todėl, kad jie sugeba surinkti žiedadulkes, dulkes bei kitus aplinkoje esančius alergenus. Sumažinę drėgmę oro kondicionieriai taip pat panaikina pelėsio atsiradimo riziką.

Kondicionieriai sumažindami oro temperatūrą taip pat padeda žmonėms išvengti šilumos smūgių, ilgą laiką dirbant karštoje patalpoje. Per didelis šilumos kiekis gali apsunkinti kūno temperatūros reguliavimą. Neužkirtus kelio šiai problemai galima pakenkti smegenims, taip pat ir kitiems kūno organams.

Naujausi įrašai

Panašios naujienos